SimplyHired (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Advanced search
mr: विस्तृत शोध

en: All
mr: सर्व

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Location
mr: स्थळ

en: Brazil
mr: ब्राझील

en: Japan
mr: जपान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Your search yielded no results
mr: तुमच्या शोधातून कसलेच निष्पण्ण झाले नाही.
