SimplyHired (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (29 entries)

en: All
te: అన్నీ

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Brazil
te: బ్రెజిల్

en: Japan
te: జపాన్

en: Portugal
te: పోర్చుగల్

en: Germany
te: జర్మనీ

en: Argentina
te: అర్జెంటీనా

en: Australia
te: ఆస్ట్రేలియా

en: Austria
te: ఆస్ట్రియా

en: Belgium
te: బెల్జియం

en: Canada
te: కెనడా

en: China
te: చైనా

en: France
te: ఫ్రాన్స్

en: India
te: భారతదేశం

en: Ireland
te: ఐర్లాండ్

en: Italy
te: ఇటలీ

en: Mexico
te: మెక్సికో

en: Netherlands
te: నెదర్లాండ్స్

en: Russia
te: రష్యా

en: South Africa
te: దక్షిణ ఆఫ్రికా

en: Spain
te: స్పెయిన్

en: Sweden
te: స్వీడన్

en: Switzerland
te: స్విట్జర్లాండ్

en: United Kingdom
te: యునైటెడ్ కింగ్‌డమ్

en: United States
te: అమెరికా సంయుక్త రాష్ట్రాలు

en: Source
te: మూలం

en: South Korea
te: దక్షిణ కొరియా

en: Select
te: ఎంచుకోండి
