SimplyHired (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (42 entries)

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: All
uk: Все

en: Date format
uk: Формат дати

en: Location
uk: Місце розташування

en: Publisher ID
uk: Ідентифікатор видавця

en: Jobs
uk: Завдання

en: Company
uk: Компанія

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Japan
uk: Японія

en: Portugal
uk: Португалія

en: Germany
uk: Німеччина

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Argentina
uk: Аргентина

en: Australia
uk: Австралія

en: Austria
uk: Австрія

en: Belgium
uk: Бельгія

en: Canada
uk: Канада

en: China
uk: Китай

en: France
uk: Франція

en: India
uk: Індія

en: Ireland
uk: Ірландія

en: Italy
uk: Італія

en: Mexico
uk: Мексика

en: Netherlands
uk: Нідерланди

en: Russia
uk: Московія

en: South Africa
uk: Південна Африка

en: Spain
uk: Іспанія

en: Sweden
uk: Швеція

en: Switzerland
uk: Швейцарія

en: United Kingdom
uk: Великобританія

en: United States
uk: США

en: API key
uk: Ключ API

en: Source
uk: Джерело

en: Your search yielded no results
uk: За вашим пошуковим запитом нічого не знайдено

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: South Korea
uk: Південна Корея

en: Select
uk: Вибір

en: Miles
uk: Милі

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Results per page
uk: Результатів на сторінку

en: (default)
uk: (типово)

en: Search text
uk: Шукати текст
