SimplyHired (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Advanced search
eo: Speciala serĉo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Location
eo: Loko

en: Brazil
eo: Brazilo

en: Portugal
eo: Portugalujo

en: Germany
eo: Germanujo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Argentina
eo: Argentino

en: Australia
eo: Aŭstralio

en: Austria
eo: Aŭstrio

en: Belgium
eo: Belgujo

en: China
eo: Ĉinujo

en: France
eo: Francujo

en: Italy
eo: Italujo

en: Netherlands
eo: Nederlando

en: Spain
eo: Hispanujo

en: United Kingdom
eo: Unuiĝinta Reĝlando

en: United States
eo: Usono

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion

en: Green
eo: Verda
