SimplyHired (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: All
et: Kõik

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Location
et: Asukoht

en: Jobs
et: Tööd

en: Company
et: Asutus

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Japan
et: Jaapan

en: Germany
et: Saksamaa

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Argentina
et: Argentiina

en: Australia
et: Austraalia

en: Belgium
et: Belgia

en: Canada
et: Kanada

en: China
et: Hiina

en: France
et: Prantsusmaa

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Italy
et: Itaalia

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Netherlands
et: Holland

en: Russia
et: Venemaa

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika

en: Spain
et: Hispaania

en: Sweden
et: Rootsi

en: Switzerland
et: Šveits

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: Source
et: Allikas

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: South Korea
et: Lõuna-Korea

en: Select
et: Vali

en: Green
et: Roheline

en: Sort
et: Järjesta

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: Education
et: Haridus
