SimplyHired (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Advanced search
fi: Tarkempi haku

en: All
fi: Kaikki

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Location
fi: Sijainti

en: Company
fi: Yritys

en: Brazil
fi: Brasilia

en: Japan
fi: Japani

en: Portugal
fi: Portugali

en: Germany
fi: Saksa

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Argentina
fi: Argentiina

en: Austria
fi: Itävalta

en: Belgium
fi: Belgia

en: Canada
fi: Kanada

en: China
fi: Kiina

en: France
fi: Ranska

en: India
fi: Intia

en: Ireland
fi: Irlanti

en: Italy
fi: Italia

en: Mexico
fi: Meksiko

en: Netherlands
fi: Hollanti

en: Russia
fi: Venäjä

en: South Africa
fi: Etelä-Afrikka

en: Spain
fi: Espanja

en: Sweden
fi: Ruotsi

en: Switzerland
fi: Sveitsi

en: United Kingdom
fi: Yhdistynyt Kuningaskunta

en: United States
fi: Yhdysvallat

en: Source
fi: Lähde

en: Your search yielded no results
fi: Haku ei tuottanut tuloksia.

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: South Korea
fi: Etelä-Korea

en: Select
fi: Valitse

en: Green
fi: Vihreä

en: Sort
fi: Järjestä

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: Permanent
fi: Pysyvä

en: Temporary
fi: Tilapäinen

en: (default)
fi: (oletusarvo)
