SimplyHired (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: All
he: הכל

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Location
he: מיקום

en: Company
he: חברה

en: Brazil
he: ברזיל

en: Japan
he: יפן

en: Portugal
he: פורטוגל

en: Germany
he: גרמניה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Argentina
he: ארגנטינה

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Austria
he: אוסטריה

en: Belgium
he: בלגיה

en: Canada
he: קנדה

en: China
he: סין

en: France
he: צרפת

en: India
he: הודו

en: Ireland
he: אירלנד

en: Italy
he: איטליה

en: Mexico
he: מקסיקו

en: Netherlands
he: הולנד

en: Russia
he: רוסיה

en: South Africa
he: דרום אפריקה

en: Spain
he: ספרד

en: Sweden
he: שבדיה

en: Switzerland
he: שווייץ

en: United Kingdom
he: הממלכה המאוחדת

en: United States
he: ארצות הברית

en: Source
he: מקור

en: Your search yielded no results
he: חיפוש זה לא הניב תוצאות

en: South Korea
he: קוריאה הדרומית

en: Select
he: בחר

en: Sort
he: מיון

en: Any
he: הכל

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני
