SimplyHired (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Brazil
hy: Բրազիլիա

en: Japan
hy: Ճապոնիա

en: Portugal
hy: Պորտուգալիա

en: Germany
hy: Գերմանիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Argentina
hy: Արգենտինա

en: Australia
hy: Ավստրալիա

en: Austria
hy: Ավստրիա

en: Belgium
hy: Բելգիա

en: Canada
hy: Կանադա

en: China
hy: Չինաստան

en: France
hy: Ֆրանսիա

en: India
hy: Հնդկաստան

en: Ireland
hy: Իռլանդիա

en: Italy
hy: Իտալիա

en: Mexico
hy: Մեքսիկա

en: Netherlands
hy: Նիդեռլանդներ

en: Russia
hy: Ռուսաստան

en: South Africa
hy: Հարավային Աֆրիկա

en: Spain
hy: Իսպանիա

en: Sweden
hy: Շվեդիա

en: Switzerland
hy: Շվեյցարիա

en: United Kingdom
hy: Մեծ Բրիտանիա

en: United States
hy: Միացյալ Նահանգներ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: South Korea
hy: Հարավային Կորեա
