SimplyHired (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: All
lv: Visi

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Japan
lv: Japāna

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Germany
lv: Vācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Australia
lv: Austrālija

en: Austria
lv: Austrija

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Canada
lv: Kanāda

en: China
lv: Ķīna

en: France
lv: Francija

en: India
lv: Indija

en: Ireland
lv: Īrija

en: Italy
lv: Itālija

en: Mexico
lv: Meksika

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: Russia
lv: Krievija

en: South Africa
lv: Dienvidāfrikas Republika

en: Spain
lv: Spānija

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: Switzerland
lv: Šveice

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: API key
lv: API atslēga

en: Source
lv: Avots

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: South Korea
lv: Dienvidkoreja

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Green
lv: Zaļš

en: Sort
lv: Kārtot

en: Results per page
lv: Rezultāti lapā

en: Any
lv: Jebkurš

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: Special filters
lv: Speciālie filtri
