SimplyHired (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: All
ne: सबै

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Location
ne: स्थान

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Source
ne: स्रोत

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू
