SimplyHired (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Advanced search
nn: Avansert søk

en: All
nn: Alle

en: Date format
nn: Datoformat

en: Location
nn: Stad

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Your search yielded no results
nn: Søket ditt ga ingen treff.
