SimplyHired (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (46 entries)

en: Advanced search
pl: Zaawansowane wyszukiwanie

en: All
pl: Wszystko

en: Date format
pl: Format daty

en: Location
pl: Położenie

en: Jobs
pl: Oferty

en: Company
pl: Firma

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Japan
pl: Japonia

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Germany
pl: Niemcy

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Belgium
pl: Belgia

en: Canada
pl: Kanada

en: China
pl: Chiny

en: France
pl: Francja

en: India
pl: Indie

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Italy
pl: Włochy

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Russia
pl: Rosja

en: South Africa
pl: Republika Południowej Afryki

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: API key
pl: Klucz API

en: Source
pl: Źródło

en: Your search yielded no results
pl: Nic nie znaleziono

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: South Korea
pl: Korea Południowa

en: Job type
pl: Typ pracy

en: Select
pl: Wybierz

en: Green
pl: Zielony

en: Miles
pl: Mile

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Results per page
pl: Wyników na stronie

en: Any
pl: Dowolny

en: Contract
pl: Kontrakt

en: Permanent
pl: Stały

en: Temporary
pl: Tymczasowy

en: Education
pl: Edukacja

en: Special filters
pl: Filtry specjalne

en: High School
pl: Szkoła średnia
