SimplyHired (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (40 entries)

en: Advanced search
pt: Busca avançada

en: All
pt: Tudo

en: Date format
pt: Formato da data

en: Location
pt: Localização

en: Company
pt: Empresa

en: Brazil
pt: Brasil

en: Japan
pt: Japão

en: Germany
pt: Alemanha

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Australia
pt: Austrália

en: Austria
pt: Áustria

en: Belgium
pt: Bélgica

en: Canada
pt: Canadá

en: France
pt: França

en: India
pt: Índia

en: Ireland
pt: Irlanda

en: Italy
pt: Itália

en: Mexico
pt: México

en: Netherlands
pt: Holanda

en: Russia
pt: Rússia

en: South Africa
pt: África do Sul

en: Spain
pt: Espanha

en: Sweden
pt: Suécia

en: Switzerland
pt: Suíça

en: United Kingdom
pt: Reino Unido

en: United States
pt: Estados Unidos

en: API key
pt: Chave da API

en: Source
pt: Fonte

en: Your search yielded no results
pt: A busca não retornou resultados

en: Global Settings
pt: Configurações globais

en: South Korea
pt: Coréia do Sul

en: Select
pt: Selecionar

en: Green
pt: Verde

en: Miles
pt: Milhas

en: Sort
pt: Ordenar

en: Results per page
pt: Resultados por página

en: Any
pt: Qualquer

en: Permanent
pt: Permanente

en: Temporary
pt: Temporário

en: Education
pt: Educação
