SimplyHired (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Advanced search
th: ค้นหาแบบละเอียด

en: All
th: ทั้งหมด

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Company
th: บริษัท

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Your search yielded no results
th: ไม่พบสิ่งที่คุณต้องการค้นหา

en: Select
th: เลือก

en: Green
th: เขียว

en: Permanent
th: ถาวร

en: Temporary
th: ชั่วคราว
