SimplyHired (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: All
ug: ھەممە

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Location
ug: ئورنى

en: Brazil
ug: بىرازىلىيە

en: Japan
ug: ياپون

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Canada
ug: كانادا

en: China
ug: جوڭگو

en: Source
ug: مەنبە

en: Your search yielded no results
ug: ھىچنىمىنى تاپالمىدى

en: Green
ug: يېشىل
