SimplyHired (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Advanced search
vi: Tìm kiếm nâng cao

en: All
vi: Tất cả

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Location
vi: Vị trí

en: Company
vi: Công ty

en: Germany
vi: Đức

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Spain
vi: Tây Ban Nha

en: API key
vi: khóa API

en: Source
vi: Nguồn

en: Your search yielded no results
vi: Không tìm thấy kết quả nào.

en: Global Settings
vi: Thiết định tổng thể

en: Select
vi: Chọn

en: Green
vi: Xanh lá

en: Sort
vi: Sắp xếp

en: Any
vi: Bất kỳ

en: Permanent
vi: Lâu dài

en: Temporary
vi: Tạm thời

en: Education
vi: Giáo dục

en: (default)
vi: (mặc định)
