SimplyHired (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: All
az: Hammısı

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Location
az: Məkan

en: Brazil
az: Braziliya

en: Japan
az: Yaponiya

en: Portugal
az: Portuqaliya

en: Germany
az: Almaniya

en: Sort by
az: Sırala

en: Australia
az: Avstraliya

en: Austria
az: Avstriya

en: Belgium
az: Belçika

en: Canada
az: Kanada

en: China
az: Çin

en: France
az: Fransa

en: India
az: Hindistan

en: Ireland
az: İrlandiya

en: Italy
az: İtaliya

en: Mexico
az: Meksika

en: Netherlands
az: Hollandiya

en: Russia
az: Rusiya

en: South Africa
az: Cənubi Afrika

en: Spain
az: İspaniya

en: Sweden
az: İsveç

en: Switzerland
az: İsveçrə

en: United Kingdom
az: Birləşmiş Krallıq

en: United States
az: Amerika Birləşmiş Ştatları

en: Source
az: Mənbə

en: South Korea
az: Cənubi Koreya

en: Select
az: Seçin

en: Permanent
az: Daimi

en: Temporary
az: Müvəqqəti
