SimplyHired (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Advanced search
cs: Pokročilé vyhledávání

en: All
cs: Vše

en: Date format
cs: Formát data

en: Location
cs: Místo

en: Company
cs: Společnost

en: Brazil
cs: Brazílie

en: Japan
cs: Japonsko

en: Portugal
cs: Portugalsko

en: Germany
cs: Německo

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Australia
cs: Austrálie

en: Austria
cs: Rakousko

en: Belgium
cs: Belgie

en: Canada
cs: Kanada

en: China
cs: Čína

en: France
cs: Francie

en: India
cs: Indie

en: Ireland
cs: Irsko

en: Italy
cs: Itálie

en: Mexico
cs: Mexiko

en: Netherlands
cs: Nizozemsko

en: Russia
cs: Rusko

en: South Africa
cs: Jižní Afrika

en: Spain
cs: Španělsko

en: Sweden
cs: Švédsko

en: Switzerland
cs: Švýcarsko

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: United States
cs: Spojené státy

en: Source
cs: Zdroj

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: South Korea
cs: Jižní Korea

en: Select
cs: Vybrat

en: Green
cs: Zelená

en: Sort
cs: Řazení

en: Results per page
cs: Počet výsledků na stránku

en: Any
cs: Libovolný

en: Permanent
cs: Trvalý

en: Temporary
cs: Dočasný
