SimplyHired (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: All
nl: Alle

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Location
nl: Locatie

en: Publisher ID
nl: Uitgever-ID

en: Jobs
nl: Opdrachten

en: Company
nl: Bedrijf

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Germany
nl: Duitsland

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Australia
nl: Australië

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Belgium
nl: België

en: France
nl: Frankrijk

en: Ireland
nl: Ierland

en: Italy
nl: Italië

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Russia
nl: Rusland

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: Spain
nl: Spanje

en: Sweden
nl: Zweden

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: United Kingdom
nl: Groot Brittannië

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: API key
nl: API-sleutel

en: Source
nl: Bron

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: South Korea
nl: Zuid-Korea

en: Job type
nl: Vacaturetype

en: Select
nl: Selecteren

en: Green
nl: Groen

en: Miles
nl: Mijlen

en: Sort
nl: Sorteren

en: Results per page
nl: Resultaten per pagina

en: Any
nl: Elke

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: Education
nl: Opleiding

en: (default)
nl: (standaard)

en: Special filters
nl: Speciale filters

en: Volunteer
nl: Vrijwilliger
