SimplyHired (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Advanced search
ro: Căutare avansată

en: All
ro: Toate

en: Date format
ro: Format dată

en: Location
ro: Locaţia

en: Company
ro: Companie

en: Brazil
ro: Brazilia

en: Japan
ro: Japonia

en: Portugal
ro: Portugalia

en: Germany
ro: Germania

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Belgium
ro: Belgia

en: France
ro: Franţa

en: Ireland
ro: Irlanda

en: Italy
ro: Italia

en: Mexico
ro: Mexic

en: Netherlands
ro: Olanda

en: Russia
ro: Rusia

en: South Africa
ro: Africa de Sud

en: Spain
ro: Spania

en: Sweden
ro: Suedia

en: Switzerland
ro: Elveţia

en: United Kingdom
ro: Regatul Unit al Marii Britanii

en: United States
ro: Statele Unite

en: API key
ro: Cheia API

en: Source
ro: Sursă

en: Your search yielded no results
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat

en: South Korea
ro: Coreea de Sud

en: Select
ro: Alege

en: Sort
ro: Sortare
