SimplyHired (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Advanced search
sk: Pokročilé vyhľadávanie

en: All
sk: Všetky

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Brazil
sk: Brazília

en: Japan
sk: Japonsko

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Germany
sk: Nemecko

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Argentina
sk: Argentína

en: Australia
sk: Austrália

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Canada
sk: Kanada

en: China
sk: Čína

en: France
sk: Francúzsko

en: Ireland
sk: Írsko

en: Italy
sk: Taliansko

en: Mexico
sk: Mexiko

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: Russia
sk: Rusko

en: South Africa
sk: JAR

en: Spain
sk: Španielsko

en: Sweden
sk: Švédsko

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: United Kingdom
sk: Veľká Británia

en: United States
sk: Spojené štáty

en: API key
sk: API kľúč

en: Source
sk: Zdroj

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: South Korea
sk: Južná Kórea

en: Select
sk: Zvoľte

en: Miles
sk: míle

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku
