SimplyHired (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (41 entries)

en: Advanced search
tr: Gelişmiş arama

en: All
tr: Tümü

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Location
tr: Konum

en: Jobs
tr: İşler

en: Company
tr: Şirket

en: Brazil
tr: Brezilya

en: Japan
tr: Japonya

en: Portugal
tr: Portekiz

en: Germany
tr: Almanya

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Argentina
tr: Arjantin

en: Australia
tr: Avustralya

en: Austria
tr: Avusturya

en: Belgium
tr: Belçika

en: Canada
tr: Kanada

en: China
tr: Çin

en: France
tr: Fransa

en: India
tr: Hindistan

en: Ireland
tr: İrlanda

en: Italy
tr: İtalya

en: Mexico
tr: Meksika

en: Netherlands
tr: Hollanda

en: Russia
tr: Rusya

en: South Africa
tr: Güney Afrika

en: Spain
tr: İspanya

en: Sweden
tr: İsveç

en: Switzerland
tr: İsviçre

en: United Kingdom
tr: Birleşik Krallık

en: United States
tr: Amerika Birleşik Devletleri

en: Source
tr: Kaynak

en: Your search yielded no results
tr: Aramanıza uygun bir sonuç bulunamadı

en: South Korea
tr: Güney Kore

en: Select
tr: Seç

en: Green
tr: Yeşil

en: Miles
tr: Mil

en: Sort
tr: Sırala

en: Any
tr: Herhangi

en: Permanent
tr: Kalıcı

en: Temporary
tr: Geçici

en: Special filters
tr: Özel filtreler
