Single Page Site (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Tag
az: Teq

en: Save
az: Saxla

en: Menu
az: Menyu

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Up
az: Yuxarı

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.
