Single Page Site (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Tag
eu: Etiketa

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Save
eu: Gorde

en: Menu
eu: Menua

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Up
eu: Gora

en: Down
eu: Behera

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.
