Single Page Site (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Tag
ro: Marcaj

en: General settings
ro: Setări generale

en: Save
ro: Salvare

en: Menu
ro: Meniu

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Up
ro: Sus

en: Down
ro: Jos

en: Your settings have been saved.
ro: Setările au fost salvate.
