Single Page Site (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Homepage
vi: Trang chủ

en: Tag
vi: Thẻ

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Save
vi: Lưu

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Up
vi: Lên

en: Down
vi: Xuống

en: Your settings have been saved.
vi: Đã lưu lại các thiết lập của bạn.
