Single Page Site (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: Up
ne: माथि
