Single Page Site (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: Tag
uk: Теґ

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Menu
uk: Меню

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Up
uk: Вгору

en: Down
uk: Вниз

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: Design
uk: Дизайн
