Single Page Site (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Menu
bs: Meni

en: Up
bs: Gore

en: Down
bs: Dole

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.
