Single Page Site (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Homepage
de: Startseite

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: Menu
de: Menü

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Up
de: Nach oben

en: Down
de: Nach unten

en: Your settings have been saved.
de: Die Einstellungen wurden gespeichert.
