Single Page Site (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: Homepage
es: Página principal

en: Tag
es: Etiqueta

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Save
es: Guardar

en: Menu
es: Menú

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Up
es: Arriba

en: Down
es: Abajo

en: Your settings have been saved.
es: Sus opciones de configuración se han guardado.

en: Design
es: Diseño
