Single Page Site (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Tag
he: תגית

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Save
he: שמירה

en: Menu
he: תפריט

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Up
he: עולה

en: Down
he: יורד

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.
