Single Page Site (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Homepage
pt: Página Pessoal

en: Tag
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Up
pt: Para cima

en: Down
pt: Para baixo

en: Your settings have been saved.
pt: As suas definições foram gravadas.
