Single Page Site (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Homepage
ta: வலைமனை

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Up
ta: மேல்

en: Your settings have been saved.
ta: உங்கள் அமைவுகள் சேமிக்கப்பட்டன.
