Single Page Site (7.x-1.22) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Homepage
bg: Начална страница

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Save
bg: Запази

en: Menu
bg: Меню

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки
