Single Page Site (7.x-1.22) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Homepage
te: ముంగిలి పేజీ

en: Tag
te: ట్యాగు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Menu
te: మెనూ

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.
