Single Page Site (7.x-1.23) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Tag
hr: Oznaka

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Menu
hr: Izbornik

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Up
hr: Gore

en: Down
hr: Dolje

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene
