Single Page Site (7.x-1.23) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Tag
jv: Tautan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Save
jv: Simpen

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Up
jv: Munggah

en: Down
jv: Mudhun

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.
