Single Page Site (7.x-1.23) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Save
pl: Zapisz

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Up
pl: W górę

en: Down
pl: W dół

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.
