Single Page Site (7.x-1.25) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Homepage
fi: Kotisivu

en: Tag
fi: Tagi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Menu
fi: Valikko

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Up
fi: Ylös

en: Down
fi: Alas

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.
