Single Page Site (7.x-1.25) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Homepage
kn: ನೆಲೆಯ ಪುಟ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Down
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ
