Single Page Site (7.x-1.25) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Tag
sk: Značka

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Up
sk: Hore

en: Down
sk: Dolu

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.
