Single Page Site (7.x-1.25) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Homepage
sl: Domača stran

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Menu
sl: Meni
