Single Page Site (7.x-1.22) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Tag
be: Тэма

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Save
be: Захаваць

en: Menu
be: Меню

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.
