Sirportly Integration (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: Support
es: Soporte

en: View
es: Ver

en: Other
es: Otro(s)

en: Default Styles
es: Estilos por defecto
