Sirportly Integration (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Support
nl: Ondersteuning

en: View
nl: Weergeven

en: Other
nl: Andere

en: Date Submitted
nl: Inzenddatum
