Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Subject
ar: الموضوع

en: View
ar: عرض

en: Send
ar: أرسل

en: Other
ar: آخر

en: Support tickets
ar: تذاكر الدعم
