Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Subject
ast: Asuntu

en: View
ast: Vista

en: Send
ast: Unviar

en: Other
ast: Otru
