Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Subject
bg: Тема

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: View
bg: Прегледай

en: Send
bg: Изпрати

en: Other
bg: Други

en: Support tickets
bg: Заявки за поддръжка
