Sirportly Integration (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Other
bo: གཞན
